Mfe Servis Bakım Olarak 15 Yıllık Tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.Her Marka/ Model kombi tamiri yapmaktayız.Kombinizin yedek parça ihtiyaçlarınıda orjinal olarak uygun fiyatlar ile sizlere sağlamaktayız.Kombi arızası çözümleri de MFE olarak ekibimiz tarafından uzmanlıkla yapılmaktadır.  Kalıcı kombi bakım hizmetlerini uzman personellerimiz ile vermekteyiz. Eviniz ya da yaşam alanınızda kombi bakımı için gelen elemanlarımız sertifikalı belgelidir.

Ankara'da Başlica Hizmet Verdiğimiz Bölgeler Olarak ; Batıkent Kombi Servisi , Eryaman Kombi Servisi , Etimesgut Kombi Servisi , Yenikent  Kombi Servisi , Çayyolu Kombi Servisi,Elvankent  Kombi Arıza Servisi, Diğer semtlerede hizmet vermekteyiz öncelikli semtlerimiz yazılan semtlerdir diğer semtler için lütfen bizi arayınız.

Kombi Arızaları ve Çözümleri

Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız işlemlerinizi tamamlamadan yaşam alanlarınızdan ayrılmamaktadır. Kombi bakımında cihazlar da kritik güvenlik elemanları, diğer malzemeler de dikkatle kontrolden geçirilerek sorun varsa kullanıcılar arıza hakkında bilgilendirilmektedir. Kombi bakımı periyodik aralıklarla yapılmaktadır. Müşterilere bilgilendirme yapıldıktan sonra da cihaz kullanıcılarının izniyle bakımları değil arıza olma durumunda cihazlar sökülmeden sorunlar götürülmeden giderilmelidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sorunsuz şekilde hizmetleri sunmaktadır.

Kombi Bakımı Neyi Kapsamakta ?

Fan Bakımı Temizliği
Brülör Bakımı Temizliği
Kombi Dönüş Filtresi Temizliği
Ateşleme Elektrotu Bakımı
Basınç Kontrolleri
Kombi Elektronik Kart Arıza Tespiti
Emniyet Ventili Sızdırmazlığı Kontrolü
Emniyet Sensörü Kontrolu
Üç Yollu Vana Bakımı

 

Batıkent,Sincan,Etimesgut,Eryaman Kombi Tamiri